Ош "Вук Караџић"

Oš "Vuk Karadžić"

"Vuk Karadžić" Általános iskola

Home
Up
Galéria

 

A 2012/2013.-es iskolaévben az iskolai versenyeken első három helyezést

elért tanulók névsora

Srpski jezik  

5. razred

Jovana Babić – 8. mesto

Dejna Gunić – 10. mesto

 6.razred

Maja Vukmirović – 4. mesto

Nađa Uzelac – 9. mesto 

7. razred

Milica Radanović – 9. mesto

Nina Živadinović – 11. mesto

 8. razred

Danilo Kostić – 9. mesto

Sebastian Kokai – 12. mesto 

Ukupno 8 učenika.

 Mađarski jezik

 5. razred

Mohači David – 17. mesto 

6. razred

Berkeš Atila – 14. mesto

 8. razred

Šofhauzer Evelin – 4. mesto      

Ukupno 3 učenika.

 Strani jezici

Engleski jezik

 8. razred

Sebastian Kokai – 3. mesto  plasirao se na okružno takmičenje

Matija Dragičević – 4. mesto  

Olah Tivadar – 3. mesto  plasirao se na okružno takmičenje

 Nemački jezik 

8. razred

Nebojša Bašić Palković – 4. mesto

Šofhauzer  Evelin – 3.  mesto plasirala se na okružno takmičenje

Ukupno 5 učenika. 

Matematika

 3. razred

Matijas Levang – 2. mesto

Jovan Kapor – 4. mesto  pohvala

Danilo Vuković – 8. mesto 

4. razred

Stefan Delić – 1. mesto  plasirao se na okružno takmičenje

Bojana Radanović – 2. mesto  plasirala se na okružno takmičenje

 5. razred

Milica Gazdić – 10. mesto

Jovana Babić – 14. mesto

Mohači David – 17 mesto

 6. razred

Virag Ariadne –17. mesto   

Viktor Poljak – 20. mesto

Katarina Benedek – 20. mesto

 7.razred

Nikola Ivetić – 2. mesto  plasirao se na okružno takmičenje

 8. razred

Dejan Tosenberger – 4. mesto  pohvala   plasirao se na okružno takmičenje

Viktor Varga – 6. mesto

Danilo Kostić – 9. mesto

Ukupno 15 učenika.

 Geografija

 7. razred

Nina Živadinović – 2. mesto   plasirala se na okružno takmičenje

Veljko Pešić – 19. mesto

 8. razred

Srđan Vlačić – 5. mesto      

Nemanja Latas – 6. mesto

Baćić Čila –     12. mesto

 Ukupno 5 učenika.

 Istorija  

5. razred

Jovana Babić – 2. mesto    plasirala se na okružno takmičenje

Marko Davorija4. mesto  

Dejna Gunić5. mesto

Husar Ana – 5. mesto

Molnar Zoltan – 10. mesto

6. razred

Nađa Uzelac – 3. mesto   plasirala se na okružno takmičenje

Sara Ivošević 7. mesto   

Virag Ariadne – 14 mesto

 7. razred

Gojko Anikić – 3. mesto   plasirao se na okružno takmičenje

Milica Miletić8. mesto

 Ukupno 10 učenika.

 Biologija

 5. razred

Husar Ana – 2. mesto  plasirala se na okružno takmičenje

Keresteš Valentina – 3. mesto 

6. razred

Oračić Akoš – 3. mesto

Berkeš Atila – 2. mesto  plasirao se na okružno takmičenje 

7. razred

Hegediš Akoš – 3. mesto 

Jozić Sabina – 6. mesto 

8. razred

Roka Kristian – 2. mesto plasirao se na okružno takmičenje

Dragana Bjelica – 9. mesto

Anita Poša – 11. mesto 

Ukupno 9 učenika.

 Hemija

7. razred

Milica Radanović – 2. mesto  plasirala se na okružno takmičenje

Elena Krklješ – 8. mesto

Hegediš Akoš – 29. mesto

 8. razred

Bačić Čila – 9. mesto

Roka Kristian – 11. mesto 

Ukupno 5 učenika.

 Фizika  

6. razred

Viktor Poljak – 3. mesto plasirao se na okružno takmičenje

Nađa Vignjević – 16. mesto

Vanja Bajčetić – 21. mesto

Veselovski Lavinija – 22. mesto

 7. razred

Marko Nović – 13. mesto

Maksimćuk Ronald – 14. mesto

Dušan Viktović – 14. mesto 

8. razred

Nemanja Latas – 9. mesto

Dejan Tosenberger – 11. mesto

Matija Dragičević – 12. mesto

Santo Anita – 13. mesto

 Ukupno 11 učenika.

 Фizičko vaspitanje              

Ženska ekipa u malom fudbalu – 3. mesto

Muška ekipa u malom fudbalu – učešće 

Ukupno 20 učenika.

 Ženska ekipa rukomet – 1. mesto na opštinskom takmičenju 

Ukupno 14 učenika. 

Tehničko i informatičko obrazovanje   

Tehnička disciplina „Arhitektura i građevinarstvo“ 

8. razred

Sanja Grahovac – 2. mesto  plasirala se na okružno takmičenje 

Tehnička disciplina Mašinska tehnika

8. razred

Aleks Gunić – 2. mesto     plasirao se na okružno takmičenje

Nemanja Radulović – 3. mesto  plasirao se na okružno takmičenje 

Tehnička disciplina „Energetika“ 

8. razred

Viktor Varga – 1. mesto    plasirao se na okružno takmičenje

 Tehnička disciplina Vazduhoplovno modelarstvo

 8. razred

Đetvai David – 4. mesto 

Ukupno 5 učenika. 

 

OKRUŽNO TAKMIČENJE

  

Srpski jezik  

6.razred

Maja Vukmirović – 1. mesto 

Ukupno 1 učenik.

 Srpski jezik kao nematernji

 8. razred

Lukačević Daniel – 9. mesto 

Ukupno 1 učenik. 

Strani jezici

Engleski jezik

8. razred

Sebastian Kokai – 3. mesto   pohvala

Olah Tivadar – učestvovao na okružnom takmičenju 

Nemački jezik 

8. razred

Šofhauzer  Evelin – učestvovala na okružnom takmičenju

 Ukupno 3 učenika.

Matematika 

4. razred

Stefan Delić – 19. mesto

Bojana Radanović – 8. mesto 

7.razred

Nikola Ivetić – 6. mesto  pohvala 

8. razred

Dejan Tosenberger – 8. mesto  pohvala  

 Ukupno 4 učenika. 

Geografija

 7. razred

Nina Živadinović – 3. mesto

 Ukupno 1 učenik.

 Istorija  

5. razred

Jovana Babić6. mesto    

6. razred

Nađa Uzelac6. mesto    

7. razred

Gojko Anikić – 6. mesto 

Ukupno 3 učenika.

 Фizika  

6. razred

Viktor Poljak – 8. mesto  

Ukupno 1 učenik. 

Фizičko vaspitanje            

 Ženska ekipa rukomet – 1. mesto

 Ukupno 14 učenika. 

Tehničko i informatičko obrazovanje   

Tehnička disciplina „Arhitektura i građevinarstvo“ 

8. razred

Sanja Grahovac – 2. mesto  plasirala se na republičko takmičenje

Tehnička disciplina Mašinska tehnika

 8. razred

Aleks Gunić – 1. mesto     plasirao se na republičko takmičenje

Nemanja Radulović – 3. mesto  plasirao se na republičko takmičenje

 Tehnička disciplina „Energetika“ 

8. razred

Viktor Varga – 1. mesto    plasirao se na republičko takmičenje

 Ukupno 4 učenika.

  

MEĐUOKRUŽNO TAKMIČENJE

Biologija  

5. razred

Husar Ana – 3. mesto   

6. razred

Berkeš Atila – 1. mesto 

 8. razred

Roka Kristian – 6. mesto

 Ukupno 3 učenika.

 Hemija 

7. razred

Milica Radanović – 8. mesto

 Ukupno 1 učenik.

 Фizičko

Ženska ekipa rukomet – 2. mesto 

Ukupno 14 učenika.

 

REPUBLIČKO TAKMIČENJE

 

Tehnička disciplina „Energetika“

 8. razred

Viktor Varga – 3. mesto

 

 KVIZ ''ČITAM I SKITAM''

Gradska biblioteka Subotica 

Nagrađeni učenici:

 Nagradni izlet Gradska biblioteka:

                 Davorija Jovana         3.2

                 Jovanoviić Jelena     2.2

                 Berkeš Ester             4.4

                 Erdelji Andor           2.4

 Knjige (Rotografika i Gradska biblioteka):

                  Nađ Emilija              4.4

 Trgopromet paketi:

                   Krklješ Milan       2.2

                   Horvat Nenad          4.5

 Marbo paketi:

                    Bin Dominika        3.4

                    Tatalović Vanesa  1.1

 Obrok u Mekdonaldsu:

                     Tomić Jovana         4.2

 KONKURS „BOGATSTVO RAZLIČITOSTI“

OŠ „Matija Gubec“

Nagrađeni novinarski rad „Kako nas različitosti obogaćuju“

 - Ksenija Baraković, učenica 5. razreda

 BUNJEVAČKA MATICA

VI SMOTRA

„BUNJEVAČKA LIPA RIČ“

Kristina Sivić – 3. mesto  stariji uzrast – poezija

Jasmina Kumer – 2. mesto   stariji uzrast – proza

 „DOŽA ĐERĐ“ MMK

KONKURS „SAMO JEDNA MAJKA POSTOJI“ (DAN MAJKI)

 Martina Merković – 1. mesto

     - Povodom završetka školske godine, 12.06.2013. godine, devojčice 4. razreda, su nakon malog oproštaja od nižih razreda, odigrali rukometnu utakmicu sa svojim vršnjacima u Malom Iđošu, gde su ubedljivo pobedile. Utakmica je odigrana na visokom nivou, kojoj su doprinele i sudije Vijvođanske rukometne lige.