Ош "Вук Караџић"

Oš "Vuk Karadžiζ"

"Vuk Karadžiζ" Αltalαnos iskola

Home
Up
Галерија

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2012/2013. ГОДИНИ 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Српски језик  

5. разред

Јована Бабић – 8. место

Дејна Гунић – 10. место

 6.разред

Маја Вукмировић – 4. место

Нађа Узелац – 9. место 

7. разред

Милица Радановић – 9. место

Нина Живадиновић – 11. место

 8. разред

Данило Костић – 9. место

Себастиан Кокаи – 12. место 

Укупно 8 ученика.

 Мађарски језик

 5. разред

Мохачи Давид – 17. место 

6. разред

Беркеш Атила – 14. место

 8. разред

Шофхаузер Евелин – 4. место      

Укупно 3 ученика.

 Страни језици

Енглески језик

 8. разред

Себастиан Кокаи – 3. место  пласирао се на окружно такмичење

Матија Драгичевић – 4. место  

Олах Тивадар – 3. место  пласирао се на окружно такмичење

 Немачки језик 

8. разред

Небојша Башић Палковић – 4. место

Шофхаузер  Евелин – 3.  место пласирала се на окружно такмичење

Укупно 5 ученика. 

Математика

 3. разред

Матијас Леванг – 2. место

Јован Капор – 4. место  похвала

Данило Вуковић – 8. место 

4. разред

Стефан Делић – 1. место  пласирао се на окружно такмичење

Бојана Радановић – 2. место  пласирала се на окружно такмичење

 5. разред

Милица Газдић – 10. место

Јована Бабић – 14. место

Мохачи Давид – 17 место

 6. разред

Вираг Ариадне –17. место   

Виктор Пољак – 20. место

Катарина Бенедек – 20. место

 7.разред

Никола Иветић – 2. место  пласирао се на окружно такмичење

 8. разред

Дејан Тосенбергер – 4. место  похвала   пласирао се на окружно такмичење

Виктор Варга – 6. место

Данило Костић – 9. место

Укупно 15 ученика.

 Географија

 7. разред

Нина Живадиновић – 2. место   пласирала се на окружно такмичење

Вељко Пешић – 19. место

 8. разред

Срђан Влачић – 5. место      

Немања Латас – 6. место

Баћић Чила –     12. место

 Укупно 5 ученика.

 Историја  

5. разред

Јована Бабић – 2. место    пласирала се на окружно такмичење

Марко Даворија – 4. место  

Дејна Гунић – 5. место

Хусар Ана – 5. место

Молнар Золтан – 10. место

6. разред

Нађа Узелац – 3. место   пласирала се на окружно такмичење

Сара Ивошевић – 7. место   

Вираг Ариадне – 14 место

 7. разред

Гојко Аникић – 3. место   пласирао се на окружно такмичење

Милица Милетић – 8. место

 Укупно 10 ученика.

 Биологија

 5. разред

Хусар Ана – 2. место  пласирала се на окружно такмичење

Керестеш Валентина – 3. место 

6. разред

Орачић Акош – 3. место

Беркеш Атила – 2. место  пласирао се на окружно такмичење 

7. разред

Хегедиш Акош – 3. место 

Јозић Сабина – 6. место 

8. разред

Рока Кристиан – 2. место пласирао се на окружно такмичење

Драгана Бјелица – 9. место

Анита Поша – 11. место 

Укупно 9 ученика.

 Хемија

7. разред

Милица Радановић – 2. место  пласирала се на окружно такмичење

Елена Кркљеш – 8. место

Хегедиш Акош – 29. место

 8. разред

Бачић Чила – 9. место

Рока Кристиан – 11. место 

Укупно 5 ученика.

 Физика  

6. разред

Виктор Пољак – 3. место пласирао се на окружно такмичење

Нађа Вигњевић – 16. место

Вања Бајчетић – 21. место

Веселовски Лавинија – 22. место

 7. разред

Марко Новић – 13. место

Максимћук Роналд – 14. место

Душан Виктовић – 14. место 

8. разред

Немања Латас – 9. место

Дејан Тосенбергер – 11. место

Матија Драгичевић – 12. место

Санто Анита – 13. место

 Укупно 11 ученика.

 Физичко васпитање              

Женска екипа у малом фудбалу – 3. место

Мушка екипа у малом фудбалу – учешће 

Укупно 20 ученика.

 Женска екипа рукомет – 1. место на општинском такмичењу 

Укупно 14 ученика. 

Техничко и информатичко образовање   

Техничка дисциплина „Архитектура и грађевинарство“ 

8. разред

Сања Граховац – 2. место  пласирала се на окружно такмичење 

Техничка дисциплина „Машинска техника“

8. разред

Алекс Гунић – 2. место     пласирао се на окружно такмичење

Немања Радуловић – 3. место  пласирао се на окружно такмичење 

Техничка дисциплина „Енергетика“ 

8. разред

Виктор Варга – 1. место    пласирао се на окружно такмичење

 Техничка дисциплина „Ваздухопловно моделарство“

 8. разред

Ђетваи Давид – 4. место 

Укупно 5 ученика. 

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

  

Српски језик  

6.разред

Маја Вукмировић – 1. место 

Укупно 1 ученик.

 Српски језик као нематерњи

 8. разред

Лукачевић Даниел – 9. место 

Укупно 1 ученик. 

Страни језици

Енглески језик

8. разред

Себастиан Кокаи – 3. место   похвала

Олах Тивадар – учествовао на окружном такмичењу 

Немачки језик 

8. разред

Шофхаузер  Евелин – учествовала на окружном такмичењу

 Укупно 3 ученика.

Математика 

4. разред

Стефан Делић – 19. место

Бојана Радановић – 8. место 

7.разред

Никола Иветић – 6. место  похвала 

8. разред

Дејан Тосенбергер – 8. место  похвала  

 Укупно 4 ученика. 

Географија

 7. разред

Нина Живадиновић – 3. место

 Укупно 1 ученик.

 Историја  

5. разред

Јована Бабић – 6. место    

6. разред

Нађа Узелац – 6. место    

7. разред

Гојко Аникић – 6. место 

Укупно 3 ученика.

 Физика  

6. разред

Виктор Пољак – 8. место  

Укупно 1 ученик. 

Физичко васпитање            

 Женска екипа рукомет – 1. место

 Укупно 14 ученика. 

Техничко и информатичко образовање   

Техничка дисциплина „Архитектура и грађевинарство“ 

8. разред

Сања Граховац – 2. место  пласирала се на републичко такмичење

Техничка дисциплина „Машинска техника“

 8. разред

Алекс Гунић – 1. место     пласирао се на републичко такмичење

Немања Радуловић – 3. место  пласирао се на републичко такмичење

 Техничка дисциплина „Енергетика“ 

8. разред

Виктор Варга – 1. место    пласирао се на републичко такмичење

 Укупно 4 ученика.

  

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Биологија  

5. разред

Хусар Ана – 3. место   

6. разред

Беркеш Атила – 1. место 

 8. разред

Рока Кристиан – 6. место

 Укупно 3 ученика.

 Хемија 

7. разред

Милица Радановић – 8. место

 Укупно 1 ученик.

 Физичко

Женска екипа рукомет – 2. место 

Укупно 14 ученика.

 

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

 

Техничка дисциплина „Енергетика“

 8. разред

Виктор Варга – 3. место

 

 КВИЗ ''ЧИТАМ И СКИТАМ''

Градска библиотека Суботица 

Награђени ученици:

 Наградни излет Градска библиотека:

                 Даворија Јована         3.2

                 Јовановиић Јелена     2.2

                 Беркеш Естер             4.4

                 Ердељи Андор           2.4

 Књиге (Ротографика и Градска библиотека):

                  Нађ Емилија              4.4

 Тргопромет пакети:

                   Кркљеш Милан       2.2

                   Хорват Ненад          4.5

 Марбо пакети:

                    Бин Доминика        3.4

                    Таталовић Ванеса  1.1

 Оброк у Мекдоналдсу:

                     Томић Јована         4.2

 КОНКУРС „БОГАТСТВО РАЗЛИЧИТОСТИ“

ОШ „Матија Губец“

Награђени новинарски рад „Како нас различитости обогаћују“

 - Ксенија Бараковић, ученица 5. разреда

 БУЊЕВАЧКА МАТИЦА

VI СМОТРА

„БУЊЕВАЧКА ЛИПА РИЧ“

Кристина Сивић – 3. место  старији узраст – поезија

Јасмина Кумер – 2. место   старији узраст – проза

 „ДОЖА ЂЕРЂ“ ММК

КОНКУРС „САМО ЈЕДНА МАЈКА ПОСТОЈИ“ (ДАН МАЈКИ)

 Мартина Мерковић – 1. место

     - Поводом завршетка школске године, 12.06.2013. године, девојчице 4. разреда, су након малог опроштаја од нижих разреда, одиграли рукометну утакмицу са својим вршњацима у Малом Иђошу, где су убедљиво победиле. Утакмица је одиграна на високом нивоу, којој су допринеле и судије Вијвођанске рукометне лиге.